O firmie

MAZUR-BRUK - fachowość, która idzie w parze z doświadczeniem

Od dekady zajmujemy się profesjonalnym układaniem kostki brukowej w różnych lokalizacjach. Współpracujemy zarówno z podmiotami firmowymi, które potrzebują szybkiej i dokładnej realizacji usług brukarskich, jak i osobami fizycznymi, ceniącymi sobie indywidualne podejście projektowe. Realizujemy swoje działania w Opocznie oraz Nowym Mieście, a także najbliższych okolicach tych miejscowości. Dzięki temu, że jesteśmy nie tylko wykonawcą, ale i odbiorcą materiałów budowlanych, dysponujemy szerokim asortymentem różnorodnych kostek brukowych do natychmiastowego użycia.

Zgrany zespół fachowców-brukarzy

Współpracujemy ze znanymi producentami materiałów budowlanych, którzy dostarczają nam gotowe materiały do wykonywania prac brukarskich. Dysponujemy rozbudowaną kadrą specjalistów, realizujących szereg prac związanych z układaniem kostki brukowej. Nasi fachowcy są doświadczonymi pracownikami, z których część pracuje z nami od początku funkcjonowania firmy MAZUR-BRUK. Kadra pracownicza jest wykwalifikowaną ekipą specjalistów, dzięki której wszelkie zlecone prace brukarskie wykonywanie są szybko i płynnie. Stawiamy na:

  • Terminowość, dzięki której jesteśmy firmą godną zaufania.
  • Efektywność, która sprawia, że efekt finalny prac jest dla klienta zadowalający./li>
  • Płynność, zapewniająca szybką i usystematyzowaną realizację zlecenia brukarskiego.

Układanie kostki brukowej z MAZUR-BRUK

Wyróżnia nas fachowość, terminowość i wieloletnie doświadczenie w realizowaniu prostych i złożonych projektów budowlanych. Praktyka, zdobywana nieustannie przez 10 lat, pozwoliła nam opracować usystematyzowane podejście do każdego, nawet najbardziej złożonego zlecenia. Do tej pory zrealizowaliśmy kilkaset projektów inwestycyjnych, przede wszystkim dla osób prywatnych, małych i średnich firm. W toku swoich prac korzystamy ze zweryfikowanych i bezpiecznych materiałów, których jesteśmy odbiorcą ostatecznym. Przykładamy więc wielką wagę do tego, aby na naszym stanie znajdowały się wyłącznie produkty wysokojakościowe, o podwyższonej trwałości eksploatacyjnej.